Location : Home > A > AIB30FA40-35SC-RDS
AIB30FA40-35SC-RDS
CA3106E28-21PYF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 37 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
KPSE02E8-33P Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
D38999/26FD19SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
KJ6T18B32SN Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
PT09A-10-6S Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
10-72628-18S Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
75-68828-13S Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
MS3106A28-11SY Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 22C 8#16,4#12 SKT PLUG
PT00J-18-11P Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
5047543700 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 37 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle