Location : Home > A > AIT2-32-25PWS
AIT2-32-25PWS
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS3116F20-41SY Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
NLS-3-BL-C107-M40S Connectors, Interconnects Circular Connectors 1 Position Circular Connector Line Source, Male Pins Crimp Silver
BACC63CC18-11S8 Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
GTC00R-40-53P Connectors, Interconnects Circular Connectors 60 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
CS3106A-28-84PX Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
KJB6T23M35SAL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 100 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
97-3106B28-2P-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 14C 12#16, 2#12 PIN PLUG
ACA3100E24-5PB Connectors, Interconnects Circular Connectors ACB 16C 16#16 PIN RECP WALL
FCC17C37PN250 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
91931-31125 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 25 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold or Gold, GXT?
CA3100E24-12SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
5767149-5 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 190 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
1330126-1 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) MCX Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Through Hole Solder