Location : Home > A > AP32GMCSH4-B
AP32GMCSH4-B
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
S-1172B45-U5T1U Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 1A SOT-89-5
TPS7B4250QDBVRQ1 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 18 V 50mA SOT-23-5
TPS7B4250QDBVRQ1 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TPS7B4250QDBVRQ1 NEW 89190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TPS7B4250QDBVRQ1 TI 11170 NEWD/C SOT-5 MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
TRSA-1014/C/1/N-KIT Kits Heat Shrink Tubing Kits Heat Shrink Kit 1000 ea of Numbers 0-9; 0.197" (5.0mm) Marker Length 3 to 1 Yellow
MFMCD0033ECT Motors, Solenoids, Driver Boards/Modules Accessories 3M 2.5KW 4.5KW POWER CABLE
MFMCD0033ECT IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MFMCD0033ECT NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MSME504S1H Motors, Solenoids, Driver Boards/Modules Motors - AC, DC AC Servomotor 3000 RPM 5kW Absolute Encoder 400VAC
MSME504S1H IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MSME504S1H NEW 87570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76000840 Networking Solutions Accessories MOUNTING BRACKET
76000840 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TC0700PIBW6SR512NI4GOR Optoelectronics Display Modules - LCD, OLED, Graphic Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color RS232 7" (177.80mm) 1024 x 600
TDSY5150 Optoelectronics Display Modules - LED Character and Numeric Character LED Display Module Yellow 7-Segment 1 Character Common Anode 2.4V 20mA 0.689" H x 0.482" W x 0.252" D (17.50mm x 12.25mm x 6.40mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm)
TDSY5150 VISAY 10000 2013+ Standard 7- Segment Display 13 mm World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
TDSY5150 N/A 99900 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TDSY5150 N/A 81220 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MOC81073SD Fairchild 37712 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
MOC81073SD Fairchild 43490 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
MOC81073SD NEW 78110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HCPL-0720#060 Isolators Optoisolators - Logic Output Logic Output Optoisolator 25MBd Push-Pull, Totem Pole 3750Vrms 1 Channel 10kV/¦Ìs CMTI 8-SO
HCPL-0720#060 ?AVAGO 5000 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MKRAWT-02-0000-0B0HG435F Optoelectronics LED Lighting - White LED Lighting XLamp? MK-R White, Warm 3500K 4-Step MacAdam Ellipse 6V 1.4A 120¡ã 2-SMD, No Lead, Exposed Pad
MKRAWT-02-0000-0B0HG435F Cree Inc 10000 2013+ LED QINYUAN ELECTRONICS (HK) LIMITED
5988930307F Optoelectronics LED Indication - Discrete Blue, Green, Orange 470nm Blue, 525nm Green, 605nm Orange LED Indication - Discrete 3.2V Blue, 3.2V Green, 2.2V Orange 1210 (3225 Metric)
5988930307F IC 60040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5219831 Optoelectronics LED Indication - Discrete Blue LED Indication - Discrete 3.5V Radial
HMC_463_CTP Optoelectronics Optics - Lenses 10MM LENS WASHER RTAINR
RL3-460 Optoelectronics LEDs - Spacers, Standoffs All Rectangular LEDs LED Standoff White Nylon 0.460" (11.68mm)