Location : Home > A > APT17N80SC3G
APT17N80SC3G
Share on FacebookShare on Facebook
APT17N80SC3G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
APT17N80SC3G MOSFET N-CH 800V 17A D3PAK 157019 Microsemi 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
APT17N80SC3G Pb-Free 25769 APT 2014+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
APT17N80SC3G ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
APT17N80SC3G MOSFET N-CH 800V 17A D3PAK 8000 Microsemi Power Products Group 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
APT17N80SC3G D3[S] 45000 APT(MICROS 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
APT17N80SC3G D3[S] 20000 APT(MICROS 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
APT17N80SC3G D3S 16666 APT 2022+ IN STOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
APT17N80SC3G D3[S] 45000 APT(MICROS 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BAW56T,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE ARRAY GP 90V 150MA SC75