Location : Home > A > APT30DF100HJ
APT30DF100HJ
Share on FacebookShare on Facebook
APT30DF100HJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
APT30DF100HJ 5000 RANTLE RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMS-131-02-L-DH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
812-22-037-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 37 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-037-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-037-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 37POS SNGL .350 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-037-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 37POS SNGL .350 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-037-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 37POS SNGL .350 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3-103634-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
3-103634-3 IC 57960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-103634-3 ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3-103634-3 TE Connectivity AMP Connectors 297750 2016+ CONN HEADER 10POS R/A .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-103634-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0430451024 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Tin
0430451024 435 AVAIL BICO TRADING COMPANY
0307001081 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
0022286362 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
6-146280-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
6-146280-1 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
6-146280-1 TE Connectivity AMP Connectors 298150 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 11POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-146280-1 TYCO 5947 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1636000000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1636000000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1636000000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 8POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1636000000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 8POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1636000000 Weidmuller 157570 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited