Location : Home > A > APTDF60H1201G
APTDF60H1201G
Share on FacebookShare on Facebook
APTDF60H1201G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
APTDF60H1201G ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-173145-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold