Location : Home > A > AR035160MR-R
AR035160MR-R
Share on FacebookShare on Facebook
AR035160MR-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AR035160MR-R Receiver 10000 PUI 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
AR035160MR-R RoHS Compliant 40266 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
AR035160MR-R SPEAKER 160OHM .01W 98DB 35MM 8000 PUI Audio, Inc. 16+ SPEAKER 160OHM .01W 98DB 35MM TPC Global Service Co.Ltd.
AR035160MR-R SPEAKER 160OHM .01W 98DB 35MM 8000 PUI Audio, Inc. 16+ SPEAKER 160OHM .01W 98DB 35MM Futune Electronics Co.Limitd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2901 Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX ALUM BLUE 4.25"L X 2.64"W
C112 21C084 020 10 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CABLE SHIELD M-F 4POS PVC 2.0M
C112 21C084 020 10 Amphenol-Tuchel Electronics 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
C112 21C084 020 10 Amphenol-Tuchel Electronics 8000 2015+ CABLE SHIELD M-F 4POS PVC 2.0M enkaite Electronics Co., Ltd
C112 21C084 020 10 IC 36050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1406075 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies SENSOR/ACTUATOR CABLE 8POS