Location : Home > A > ASDMB-24.000MHZ-LC-T
ASDMB-24.000MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMB-24.000MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMB-24.000MHZ-LC-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 77850 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASDMB-24.000MHZ-LC-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 42155 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMB-24.000MHZ-LC-T N/A 30000 Abracon 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
ASDMB-24.000MHZ-LC-T N/A 30000 Abracon 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
ASDMB-24.000MHZ-LC-T N/A 30000 Abracon 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431403-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws