Location : Home > A > ASDMB-48.000MHZ-LC-T
ASDMB-48.000MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMB-48.000MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMB-48.000MHZ-LC-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 78750 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASDMB-48.000MHZ-LC-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 42405 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMB-48.000MHZ-LC-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 78750 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMB-48.000MHZ-LC-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 57829 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1717356 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole