Location : Home > A > ASDMPC-12.500MHZ-LR-T3
ASDMPC-12.500MHZ-LR-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMPC-12.500MHZ-LR-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMPC-12.500MHZ-LR-T3 OSC MEMS 12.50MHZ CMOS SMD 42005 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMPC-12.500MHZ-LR-T3 OSC MEMS 12.50MHZ CMOS SMD 139780 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASDMPC-12.500MHZ-LR-T3 OSC MEMS 12.50MHZ CMOS SMD 57429 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMPC-12.500MHZ-LR-T3 OSC MEMS 12.50MHZ CMOS SMD 88750 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMPC-12.500MHZ-LR-T3 OSC MEMS 12.50MHZ CMOS SMD 88750 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395021507 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
0395133805 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
629105150521 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - micro B USB 2.0 Receptacle Connector 5 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal