Location : Home > A > ASDMPC-14.7456MHZ-LR-T3
ASDMPC-14.7456MHZ-LR-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMPC-14.7456MHZ-LR-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMPC-14.7456MHZ-LR-T3 OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD 41805 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMPC-14.7456MHZ-LR-T3 OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD 139580 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASDMPC-14.7456MHZ-LR-T3 OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD 57229 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMPC-14.7456MHZ-LR-T3 OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD 88350 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASDMPC-14.7456MHZ-LR-T3 OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD 88350 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-93-037-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1777484 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1777484 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1777484 Phoenix Contact 147420 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1777484 Phoenix Contact 297590 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
55508-120 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
55508-120 Electronics 27590 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
55508-120 FCI 850000 2016 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
55508-120 FCI 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
55508-120 IC 36812 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
LPPB221NFSC-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
LPPB221NFSC-RC IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB221NFSC-RC NEW 79050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB221NFSC-RC Sullins Connector Solutions 157830 2016+ CONN HEADER .050 22POS Unitronix Electronics Limited
430002-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430002-19-0 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-647296-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3-647296-6 TE Connectivity AMP Connectors 279130 2016+ CONN HEADER 6POS VERT .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-647296-6 Tyco Electronics 8000 2012+ 06P MTA100 HI-TEMP HDR 15AU TL TPC Global Service Co.Ltd.
3-647296-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1726870000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1726870000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 30POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1726870000 Weidmuller 157210 2016+ TERM BLOCK HDR 30POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1726870000 Weidmuller 297870 2016+ TERM BLOCK HDR 30POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com