Location : Home > A > ASDMPC-25.000MHZ-LR-T
ASDMPC-25.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMPC-25.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMPC-25.000MHZ-LR-T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 57069 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMPC-25.000MHZ-LR-T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 61795 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMPC-25.000MHZ-LR-T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 89070 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-140-Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws