Location : Home > A > ASDMPC-33.3333MHZ-LR-T
ASDMPC-33.3333MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMPC-33.3333MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMPC-33.3333MHZ-LR-T OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD 88870 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMPC-33.3333MHZ-LR-T OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD 56969 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMPC-33.3333MHZ-LR-T OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD 61695 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMPC-33.3333MHZ-LR-T OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD 88870 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0790527 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow
316-83-130-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-130-41-008101 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-130-41-008101 Preci-Dip 147270 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-130-41-008101 Preci-Dip 288750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PS-40SD-D4T1-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
63453-344LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
63453-344LF Amphenol FCI 147040 2016+ CONN RCPT 44POS T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
63453-344LF Amphenol FCI 287950 2016+ CONN RCPT 44POS T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
63453-344LF IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1637520000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637520000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 19POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1637520000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 19POS BK SIMEN Electronics Co.,Ltd
1637520000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 19POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
812-22-027-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 27 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-027-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-027-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-027-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 27POS SNGL .255 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-027-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 27POS SNGL .255 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0386915730 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 30 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0039013048 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
0039013048 6340 AVAIL BICO TRADING COMPANY
1-1969597-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 18 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
1-1969597-8 IC 56520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0015913306 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
62402221622 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
62402221622 WE 12000 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
62402221622 Wurth Electronics Inc 297710 2016+ CONN HEADR 22POS 2MM VERT T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com