Location : Home > A > ASDMPC-64.000MHZ-LR-T3
ASDMPC-64.000MHZ-LR-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMPC-64.000MHZ-LR-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMPC-64.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 64.000MHZ CMOS SMD 41835 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMPC-64.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 64.000MHZ CMOS SMD 139610 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASDMPC-64.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 64.000MHZ CMOS SMD 57259 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMPC-64.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 64.000MHZ CMOS SMD 88730 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMPC-64.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 64.000MHZ CMOS SMD 88730 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387300702 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws