Location : Home > A > ASEMPC-26.000MHZ-T3
ASEMPC-26.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-26.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-26.000MHZ-T3 OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 88990 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-26.000MHZ-T3 OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 57799 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-26.000MHZ-T3 OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 62525 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395311011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole