Location : Home > A > ASFLMPC-32.768MHZ-T3
ASFLMPC-32.768MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-32.768MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-32.768MHZ-T3 OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD 89050 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-32.768MHZ-T3 OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD 57599 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-32.768MHZ-T3 OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD 62325 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-32.768MHZ-T3 OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD 89050 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325022-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325022-03-0 IC 59690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3073924 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 12-28 AWG
3073924 Phoenix Contact 147210 2016+ UT 4-TG Unitronix Electronics Limited
3073924 Phoenix Contact 289210 2016+ UT 4-TG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020012-C091B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
20020012-C091B01LF Amphenol FCI 157420 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020012-C091B01LF Amphenol FCI 299010 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020012-C091B01LF IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546931-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1546931-7 985765 13+ fenkey electronics co.,ltd
1546931-7 985765 13+ fenyang electronics co.,ltd
1546931-7 TE Connectivity AMP Connectors 288290 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2313-2-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End, Pin 0.078" (1.98mm) Tin-Lead
2313-2-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298310 2016+ TERM TURRET PIN L=1.98MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7772 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap M3 Through Hole