Location : Home > A > ASG-P-V-B-106.250MHZ
ASG-P-V-B-106.250MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG-P-V-B-106.250MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG-P-V-B-106.250MHZ OSC VCXO 106.25MHZ LVPECL SMD 88790 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NZX5V1D,133 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 500MW ALF2
NZX5V1D,133 654798 13+ fenyang electronics co.,ltd
NZX5V1D,133 654798 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
NZX5V1D,133 NXP 261730 1538+ DIODE ZENER 5.1V 500MW DO-35 Alphatek Technology Limited
402F20011CDR Crystals and Oscillators Crystals 20MHz ¡À10ppm Crystal 18pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
402F20011CDR CTS-Frequency Controls 57849 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD Unitronix Electronics Limited
402F20011CDR CTS-Frequency Controls 98070 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F20011CDR CTS-Frequency Controls 98070 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445W25G24M00000 Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À20ppm Crystal 30pF 40 Ohm 0¡ãC ~ 50¡ãC Surface Mount 2-SMD
445W25G24M00000 CTS-Frequency Controls 139450 17+/18+ CRYSTAL 24.0000MHZ 30PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
445W25G24M00000 CTS-Frequency Controls 57099 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 30PF SMD Unitronix Electronics Limited
445W25G24M00000 CTS-Frequency Controls 99130 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 30PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445W25G24M00000 CTS-Frequency Controls 99130 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 30PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37062-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37062-02-0 IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37062-02-0 NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TJ19310200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ19310200J0G Amphenol FCI 157240 2016+ 381 TB PLUGGABLE PLUG WF Unitronix Electronics Limited
TJ19310200J0G IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ19310200J0G NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395211013 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
0395387506 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
0397240008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole