Location : Home > A > ASG-P-X-B-622.08MHZ
ASG-P-X-B-622.08MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG-P-X-B-622.08MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG-P-X-B-622.08MHZ OSC XO 622.08MHZ LVPECL SMD 87310 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OQ101500D0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Surface Mount
OQ101500D0J0G Amphenol FCI 157390 2016+ 350 TB SOCKET VER SMT Unitronix Electronics Limited
OQ101500D0J0G IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ101500D0J0G NEW 89210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776553-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1776553-8 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1776553-8 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1776553-8 987764 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1811027-2 Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal Inline, Tap Connector IDC 18 AWG Blue