Location : Home > A > ASMA4SL21
ASMA4SL21
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DJT10E25-61PB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 61 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
D38999/24WF32SN-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 32 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Shielded
MS3120F20-39PYF0 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 39 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange Strain Relief
C48-10R22-12P8-402 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
AWH 10G-E222-IDC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN PIN IDC 10POS W/ FLANGE
M83723/74W1624N Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
SFM210-LPSE-S46-SD-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
AT06-3S-SB01BLK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings CONN PLUG 3POS W/BOOT
AT06-3S-SB01BLK Amphenol Sine Systems Corp 157510 2016+ CONN PLUG 3POS W/BOOT Unitronix Electronics Limited
AT06-3S-SB01BLK Amphenol Sine Systems Corp 287650 2016+ CONN PLUG 3POS W/BOOT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-796598-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
4-796598-3 39574 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
4-796598-3 Semiconductor 19345 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
4-796598-3 STOCK 43440 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
4-796598-3 STOCK 43440 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
4-177746-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 21 Position Rectangular Housing Connector Plug Blue 0.118" (3.00mm)
4-177746-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-177746-5 Tyco Electronics 8000 2012+ AIR BAG PLG ASY 21P 1 S/BAR EKT Electronics Co., Ltd
5452569 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5452569 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5452569 Phoenix Contact 147750 2016+ BCP-508F- 3 BK Unitronix Electronics Limited
5452569 Phoenix Contact 297310 2016+ BCP-508F- 3 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-966292-3 Electronics 26990 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-966292-3 Electronics 26990 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5449157 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5449157 IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5449157 Phoenix Contact 147840 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5449157 Phoenix Contact 278290 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1939860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1939860000 Weidmuller 147210 2016+ BCZ 3.81/05/90 SN OR BX Unitronix Electronics Limited
1858219 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories CONN LIGHT PIPE 10POS
1858219 Phoenix Contact 146980 2016+ CONN LIGHT PIPE 10POS Unitronix Electronics Limited
1858219 Phoenix Contact 287570 2016+ CONN LIGHT PIPE 10POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387290578 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws