Location : Home > A > ASPI-0315FSSA-3R3M-T3
ASPI-0315FSSA-3R3M-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASPI-0315FSSA-3R3M-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASPI-0315FSSA-3R3M-T3 INDUCTOR SHLD POWER 3.3UH SMD 46330 Abracon 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASPI-0315FSSA-3R3M-T3 INDUCTOR SHLD POWER 3.3UH SMD 31515 Abracon 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASPI-0315FSSA-3R3M-T3 0.118 L x 0.118 W x 0.059 H (3.00mm x 3.00mm x 1.50mm) 23118 Abracon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
ASPI-0315FSSA-3R3M-T3 INDUCTOR SHLD POWER 3.3UH SMD 56939 Abracon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASPI-0315FSSA-3R3M-T3 INDUCTOR SHLD POWER 3.3UH SMD 46330 Abracon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASPI-0315FSSA-3R3M-T3 INDUCTOR SHLD POWER 3.3UH SMD 46330 Abracon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com