Location : Home > A > ASSVP-R-C12
ASSVP-R-C12
Share on FacebookShare on Facebook
ASSVP-R-C12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASSVP-R-C12 OSC PROG 3.3V 25PPM CTR SPRD SMD 139930 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASSVP-R-C12 OSC PROG 3.3V 25PPM CTR SPRD SMD 57579 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASSVP-R-C12 OSC PROG 3.3V 25PPM CTR SPRD SMD 88010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ASSVP-R-C12 OSC PROG 3.3V 25PPM CTR SPRD SMD 57579 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445I35L27M00000 Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 40 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD
445I35L27M00000 CTS-Frequency Controls 57259 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD Unitronix Electronics Limited
445I35L27M00000 CTS-Frequency Controls 85700 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445I35L27M00000 CTS-Frequency Controls 85700 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395378803 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1779970000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1779970000 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1779970000 Weidmuller 147270 2016+ SL-SMT 5.08/04/90 3.2SN BK Unitronix Electronics Limited
41108 39596 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
41108 PB-FREE 20000 2016+ ROSH&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
41108 PB-FREE 28000 15-16+ ROSH&New ERAI Sale Development
41108 PB-FREE 42000 2016 ROSH&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
1-796642-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-796642-2 Electronics 27729 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-796642-2 TE Connectivity AMP Connectors 288650 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796642-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-796642-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5MM EKT Electronics Co., Ltd