Location : Home > A > ASV2-7.3728MHZ-R-L1-T
ASV2-7.3728MHZ-R-L1-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASV2-7.3728MHZ-R-L1-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASV2-7.3728MHZ-R-L1-T OSC XO 7.3728MHZ HCMOS SMD 89150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASV2-7.3728MHZ-R-L1-T OSC XO 7.3728MHZ HCMOS SMD 61845 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASV2-7.3728MHZ-R-L1-T OSC XO 7.3728MHZ HCMOS SMD 89150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASV2-7.3728MHZ-R-L1-T OSC XO 7.3728MHZ HCMOS SMD 57119 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AR16-HZL-TT Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS TIN
AR16-HZL-TT 39766 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
AR16-HZL-TT Assmann Electronics Inc 8000 2012+ IC SOCKET MACH PIN ST 16POS TIN EKT Electronics Co., Ltd
AR16-HZL-TT Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
68684-344LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
823-22-008-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-008-10-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-008-10-003101 Semiconductor 31945 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
823-22-008-10-003101 STOCK 45700 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
824-22-004-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
824-22-004-00-001000 IC 60030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
824-22-004-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147680 2016+ CONN HEADER SPRING 4POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
824-22-004-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 297910 2016+ CONN HEADER SPRING 4POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1790593 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1790593 Phoenix Contact 147730 2016+ TERM BLOCK PLUG 26POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1790593 Phoenix Contact 298170 2016+ TERM BLOCK PLUG 26POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
432303-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432303-16-0 IC 59300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395338919 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
15104-062T1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
15104-062T1 Eaton 157310 2016+ CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
15104-062T1 IC 58030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
87631-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)