Location : Home > A > ASVMPC-12.000MHZ-T3
ASVMPC-12.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-12.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-12.000MHZ-T3 OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 87310 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-12.000MHZ-T3 OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 57129 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-12.000MHZ-T3 OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 61855 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-12.000MHZ-T3 OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD 87310 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387390572 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0387190497 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws