Location : Home > A > ASVMPC-19.440MHZ-T3
ASVMPC-19.440MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-19.440MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-19.440MHZ-T3 OSC MEMS 19.44MHZ CMOS SMD 88930 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-19.440MHZ-T3 OSC MEMS 19.44MHZ CMOS SMD 56939 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-19.440MHZ-T3 OSC MEMS 19.44MHZ CMOS SMD 61665 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-19.440MHZ-T3 OSC MEMS 19.44MHZ CMOS SMD 88930 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386315103 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
VK11325000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 45¡ã Through Hole
VK11325000J0G Amphenol FCI 147130 2016+ 381 TB SOCKET WF 45D Unitronix Electronics Limited
VK11325000J0G IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VK11325000J0G NEW 79210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MP042-E Crystals and Oscillators Crystals 4.9152MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 100 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole HC49/U
MP042-E CTS-Frequency Controls 57449 2015+ CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MP042-E IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP042-E NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MP057A Crystals and Oscillators Crystals 5.7143MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 50 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/U
MP057A CTS-Frequency Controls 87710 2015+ CRYSTAL 5.7143MHZ 20PF T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com