Location : Home > A > ASVMPC-26.000MHZ-T3
ASVMPC-26.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-26.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-26.000MHZ-T3 OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 87950 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-26.000MHZ-T3 OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 57269 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-26.000MHZ-T3 OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 61995 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-26.000MHZ-T3 OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 87950 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BYX82TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCHE 200V 2A SOD57
BYX82TAP IC 38470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1980170000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1980170000 Weidmuller 147260 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1980170000 Weidmuller 288670 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VK15115000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 45¡ã Through Hole
VK15115000J0G Amphenol FCI 147470 2016+ 350 TB SOCKET 45D Unitronix Electronics Limited
VK15115000J0G IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VK15115000J0G NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2307-1-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End 0.186" (4.72mm) Tin-Lead
2307-1-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2307-1-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297870 2016+ TERM TURRET DOUBLE L=4.72MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350566-7 IC 56860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
350566-7 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
350566-7 Original 38806 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
350566-7 Semiconductor 20485 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
3073775 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 1 Position Terminal Block Bolt/Screw Clamp - Wire Entry Parallel to Panel Gray 2 Piece, Snap Lock