Location : Home > A > ASVMPC-60.000MHZ-T3
ASVMPC-60.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-60.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-60.000MHZ-T3 OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD 88610 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-60.000MHZ-T3 OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD 57379 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-60.000MHZ-T3 OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD 62105 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-60.000MHZ-T3 OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD 88610 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FQA6N80_F109 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 800V 6.3A TO-3P