Location : Home > A > ATA010A0X3Z
ATA010A0X3Z
Share on FacebookShare on Facebook
ATA010A0X3Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ATA010A0X3Z 8.3 - 14Vdc input; 0.75Vdc to 5.5Vdc Output; 10A output current 10000 LINEAGEPOWER ORIGINAL IN STOCK World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com