Location : Home > A > ATS-02D-10-C1-R0
ATS-02D-10-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
744824310 Filters Common Mode Chokes 10mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3A DCR 105 mOhm