Location : Home > A > ATS-05H-67-C3-R0
ATS-05H-67-C3-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PSMN4R3-100PS,127 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 120A TO220AB
PSMN4R3-100PS,127 568749 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
PSMN4R3-100PS,127 25649 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PSMN4R3-100PS,127 NXP 9150 13+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
PSMN4R3-100PS,127 NXP 157859 15+ MOSFET N-CH 100V 120A TO220AB Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ATS-10B-60-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T766
1542614-2 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HS PLTD
1542614-2 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PE60252B1-000U-A99 Fans, Thermal Management DC Fans FAN 60X25MM 24VDC 36.0 CFM
PE60252B1-000U-A99 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PE60252B1-000U-A99 NEW 98270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A15750-00 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TGARD K52,1,0505,A1 11" X 18"
A15750-00 IC 40250 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A15750-00 NEW 78710 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-21G-137-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766
ATS-08B-122-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412
ATS-14G-46-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766
ATS-10C-47-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM L-TAB T766
8230-18-RC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 820nH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 850 mOhm Max Axial
8230-18-RC 645978 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
8230-18-RC 645978 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
8230-18-RC Bourns 46730 1525+ CHOKE RF CONFORMAL COATED 0.82UH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8230-18-RC IC 37560 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
CDEIR8D38FNP-4R0NC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 4¦ÌH Shielded Inductor 4.8A 23.2 mOhm Max Nonstandard
CDEIR8D38FNP-4R0NC IC 39560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDEIR8D38FNP-4R0NC NEW 77770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CDEIR8D38FNP-4R0NC SUMIDA AMERICA COMPONENTS INC 119000 n/a INDUCTOR POWER 4UH SMD Hongkong Inductors Limited
941-680 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.680" (17.27mm) Natural
2321-H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 560¦ÌH Unshielded Toroidal Inductor 3.6A 140 mOhm Max Radial
2321-H Bourns 47590 1525+ INDUCTOR TORD HI AMP 560UH HORZ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2321-H Bourns 57569 2015+ INDUCTOR TORD HI AMP 560UH HORZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2321-H IC 36782 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2321-H STOCK 47110 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
3094-224FS Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 220¦ÌH Unshielded Inductor 45mA 24 Ohm Max 2-SMD
3094-224FS Electronics 26329 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3094-224FS IC 38880 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
3094-224FS ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3094-224FS STOCK 43740 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5022R-913H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 91¦ÌH Unshielded Inductor 280mA 4.3 Ohm Max 2-SMD
5022R-913H Electronics 26549 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5022R-913H IC 38120 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
5022R-913H STOCK 45280 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SC52LC-1R2 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.2¦ÌH Shielded Inductor 3.3A 44 mOhm Max Nonstandard
SC52LC-1R2 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC52LC-1R2 NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC52LC-1R2 Signal Transformer 41495 1531+ INDUCTOR SMD 1.2UH 2.15A 100KHZ Alphatek Technology Limited
SC52LC-1R2 Signal Transformer 56919 2015+ INDUCTOR SMD 1.2UH 2.15A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1025R-64K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 68¦ÌH Unshielded Molded Inductor 92mA 6.7 Ohm Max Axial