Location : Home > A > ATS-07E-33-C3-R0
ATS-07E-33-C3-R0
ATS-04A-25-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X25MM XCUT
7353-H-RC Filters Common Mode Chokes 5mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1 Ohm
7353-H-RC bourns 2000 2014+ DIP WLParts Electronics ltd
7353-H-RC BOURNS 80000 13~17+ Standard HCI
7353-H-RC IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-10B-178-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM R-TAB
ATS-12D-74-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766
ATS-15G-80-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T412
ATS-15D-158-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB
LCBS-4-22-01 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Snap Fit / Snap Lock Nylon 1.375" (34.93mm) 1 3/8"
W2F15C2228AT1F Filters Feed Through Capacitors 2200pF Feed Through Capacitor 50V 300mA 600 mOhm 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
W2F15C2228AT1F AVX Corporation 8000 2012+ CAP FEEDTHRU 2200PF 50V X7R 0805 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
W2F15C2228AT1F N/A 88000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
905-330 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.330" (8.38mm) Natural
905-330 IC 59270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5526R-12 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 538nH Unshielded Wirewound Inductor 2mA Nonstandard
5526R-12 API Delevan Inc 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
5526R-12 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
856-06W Hardware, Fasteners, Accessories Miscellaneous SHAFT 6" W/ MALE & FEMALE 1/4-21