Location : Home > A > ATS-08E-138-C2-R0
ATS-08E-138-C2-R0
ATS-P2-203-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT T766
ATS-14F-142-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412
QSL11TR Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 30V 1A TSMT5
QSL11TR 789496 13+ fenyang electronics co.,ltd
QSL11TR 17894 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
QSL11TR ROHM Semiconductor 8000 2012+ Transistors Bipolar - BJT TRANS GP BJT PNP 30V 1A 5PIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
L37-3L-300-300-1.0-0 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets L37-3 SHEET 300X300X1MM
L37-3L-300-300-1.0-0 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-18H-91-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB
ATS-16B-85-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412
ATS-12D-01-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
ATS-11D-152-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB
ATS-11E-176-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB
0925-101J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 100nH Shielded Molded Inductor 670mA 100 mOhm Max Axial
0925-101J IC 38651 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
0925-101J STOCK 467090 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LPA1226-251KL Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 250¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 300 mOhm Max Axial
LPA1226-251KL 765489 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
LPA1226-251KL Bourns 57819 2015+ IND PWR AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LPA1226-251KL Bourns 62545 1531+ IND PWR AXIAL Alphatek Technology Limited
LPA1226-251KL IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4426-4 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 12.5nH Unshielded Wirewound Inductor 3A Nonstandard
4426-4 API Delevan 41995 1531+ INDUCTOR AIR CORE 12.5NH 5 SMD Alphatek Technology Limited
939-575 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.575" (14.60mm) Natural
939-575 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2DCK20 Hardware, Fasteners, Accessories DIN Rail Channel Din Rail Top Hat 1.380" W x 0.590" H (35.05mm x 14.99mm) Slotted 0.679" (17.25mm)