Location : Home > A > ATS-10B-187-C3-R0
ATS-10B-187-C3-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-09H-105-C1-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT
NVMFS5C646NLWFT1G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 20A SO8FL
NVMFS5C646NLWFT1G IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NVMFS5C646NLWFT1G NEW 88610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-17H-115-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM XCUT T766
DMN1054UCB4-7 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 8V 2.7A X1-WLB0808-4
MCH3476-TL-W Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 20V 2A MCPH3
744821240 Filters Common Mode Chokes 4mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.5A DCR 140 mOhm