Location : Home > A > ATS-10D-50-C1-R0
ATS-10D-50-C1-R0
FAD1-04020CBHW11 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
FAD1-04020CBHW11 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FAD1-04020CBHW11 QUALTEK 1180 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
FAD1-04020CBHW11 QUALTEK 630 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
FAD1-04020CBHW11 QUALTEK 880 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
ATS-13B-156-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T766
ATS-06G-22-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X12.7MM XCUT T412
SIA415DJ-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 12A SC70-6
SIA415DJ-T1-GE3 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SIA415DJ-T1-GE3 Vishay/Siliconix 8000 2012+ MOSFET P-CH 20V 12A SC70-6 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
744290104 Filters Common Mode Chokes 100mH @ 10kHz 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 150mA DCR 8.5 Ohm