Location : Home > A > ATS-10G-159-C1-R0
ATS-10G-159-C1-R0
VSKT250-04 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR DBL HISCR 400V 230A MAGNAPAK
VSKT250-04 ELECTRONIC 27039 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
VSKT250-04 N/A 78000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATS-03B-90-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM R-TAB
8453 Fans, Thermal Management Fans - Finger Guards, Filters & Sleeves 120mm Sq Fan Finger Guard Nickel, Chrome Plated 7 Rings
8453 Amphenol FCI 157280 2016+ MEG ARRAY Unitronix Electronics Limited
8453 Amphenol FCI 297730 2016+ MEG ARRAY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8453 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
8453 645978 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CER0295B Filters Ceramic Filters CERAMIC FILTER
CER0295B CTS Electronic Components 85800 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
CER0295B NEW 87530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
744824220 Filters Common Mode Chokes 20mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A DCR 220 mOhm
744824220 Electronics 27321 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
744824220 IC 36210 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
744824220 STOCK 46370 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
744290560 Filters Common Mode Chokes 56¦ÌH @ 10kHz 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 7A DCR 4.7 mOhm