Location : Home > A > ATS-10H-13-C1-R0
ATS-10H-13-C1-R0
JANTX2N5686 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 80V 50A TO-39
JANTX2N5686 48000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
JANTX2N5686 MOT 37040 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
JANTX2N5686 MOT 46740 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ZTX694BSTZ Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 120V 0.5A E-LINE
ZTX694BSTZ IC 38210 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
ZTX694BSTZ STOCK 43210 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ELF-14M050E Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 930 mOhm (Typ)
ELF-14M050E 865497 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ELF-14M050E 39424 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ELF-14M050E NEW 78130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELF-14M050E STOCK 45450 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-20B-205-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X6MM XCUT
ATS-08D-145-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB
ATS-09H-149-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB
ATS-01E-121-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT
ATS-18B-05-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT T766
ATS-01H-46-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766
ATS-18A-157-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X30MM L-TAB
6609047-1 Filters Power Line Filter Modules FILTER LINE 10A FASTONS
6609047-1 658974 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
6609047-1 658974 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
6609047-1 658974 13+ 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
6609047-1 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
907-320 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.320" (8.13mm) Natural
2150R-22K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 8.2¦ÌH Unshielded Molded Inductor 795mA 220 mOhm Max Axial
2150R-22K Electronics 25769 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2150R-22K IC 37270 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
2150R-22K STOCK 46540 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
911-750 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.750" (19.05mm) 3/4" Natural