Location : Home > A > ATS-11H-38-C1-R0
ATS-11H-38-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-21G-77-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM R-TAB T766
ATS-03C-96-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM R-TAB
ATS-08B-130-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X15MM XCUT
LP0805A1119AWTR Filters RF Filters LOW PASS FILTER 1119MHZ 0805 SMD
LP0805A1119AWTR AVX 59800 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
LP0805A1119AWTR IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LP0805A1119AWTR NEW 88590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-13B-87-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T412
ATS-02D-47-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM L-TAB T412
MI0805K260R-00 Filters Ferrite Beads and Chips 26 Ohm Impedance Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) Surface Mount 1.5A 1 Lines 60 mOhm Max DCR -40¡ãC ~ 125¡ãC
MI0805K260R-00 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MI0805K260R-00 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BLM18SG700TN1D Filters Ferrite Beads and Chips 70 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Power Line 4A 1 Lines 20 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
BLM18SG700TN1D 1088 NEW+ N/A Morechip Enterprise Co., Ltd.
BLM18SG700TN1D MURATA 856000 14+ SMD Philchip Electronics Co.,Ltd.
BLM18SG700TN1D MURATA?e 100859 N/A N/A Cubic Technology Co.,Ltd.
902-15MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.591" (15.00mm) Natural
939-2MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.079" (2.00mm) Natural
939-2MM 22360 2011+ROHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
939-2MM IC 56120 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ROB-12235 Hardware, Fasteners, Accessories Structural, Motion Hardware SMOOTH BELT 1/8"D 5.5" ID
PM20-150K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15¦ÌH Unshielded Molded Inductor 130mA 3.2 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
PM20-150K 456879 13+ fenyang electronics co.,ltd
PM20-150K Bourns 10580 2014+ INDUCTOR CHIP 15UH 10 1210 SMD Ameyic Electronics Limited
PM20-150K Bourns 42125 1531+ INDUCTOR CHIP 15UH 10 1210 SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PM20-150K Distributor 172250 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
621Q Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 22mH Unshielded Wirewound Inductor 11mA 45 Ohm Radial
621Q Hammond 20945 12+ INDUCTOR 22mH 11MA RADIAL Evergreen Electronics Co.,Ltd
621Q Hammond 47970 1525+ INDUCTOR 22mH 11MA RADIAL RENXIM Electronics Co.,Ltd.
621Q Hammond 47970 17+/18+ INDUCTOR 22mH 11MA RADIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.
621Q Hammond 62485 1531+ INDUCTOR 22mH 11MA RADIAL Alphatek Technology Limited
100-821K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 820nH Unshielded Inductor 155mA 650 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead