Location : Home > A > ATS-13D-63-C1-R0
ATS-13D-63-C1-R0
ATS-05E-50-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
FDS8882 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 9A 8-SOIC
FDS8882 FAIRCHILD 10045 14-15+ SOIC-8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
FDS8882 IC 38402 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
120960 Fans, Thermal Management Thermal - Liquid Cooling COLD PLATE 4PASS LIQ 6" BURIED
120960 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
120960 Weidmuller 8000 2012+ HDC-HB-16-TSVL1 EKT Electronics Co., Ltd
120960 Weidmuller 8000 2012+ HDC-HB-16-TSVL1 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
120960 Weidmuller 8000 2012+ HDC-HB-16-TSVL1 TPC Global Service Co.Ltd.
ATS-09E-22-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X12.7MM XCUT T412
ATS-20H-59-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X30MM L-TAB T412
8.13MM-22.86MM-25-8815 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets 8.13MM X 22.86MM 1=25/PK
ATS-07C-125-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
ATS-08G-87-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB
ATS-14C-11-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
ATS-14D-51-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T766
1025R-00G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 150nH Unshielded Molded Inductor 1.23A 100 mOhm Max Axial
1025R-00G Electronics 26741 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
940-130 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.130" (3.30mm) Natural