Location : Home > A > ATS-14A-115-C2-R0
ATS-14A-115-C2-R0
C247-025-1VE Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK FOR TO-247 WITH 1 CLIP
C247-025-1VE Factory 3000 2012+ SMD Obama Resources Group
C247-025-1VE IC 36200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C247-025-1VE NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FDP22N50N Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 500V 22A TO-220
FDP22N50N 38616 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ATS-03B-24-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X20MM XCUT T766
ATS-03D-189-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM R-TAB T412
IRFR6215TRLPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 150V 13A DPAK
IRFR6215TRLPBF IR 3000 17+ SOT-252 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
CSD15380F3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 20V 500MA PICOSTAR
PSMN2R0-30BL,118 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 100A D2PAK
PSMN2R0-30BL,118 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PSMN2R0-30BL,118 NXP 139550 NEW RoHS MOSFET N CH 30V 100A D2PAK FindCores Electronics Inc.
PSMN2R0-30BL,118 NXP 157199 15+ MOSFET N CH 30V 100A D2PAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PSMN2R0-30BL,118 NXP 597900 1525+ MOSFET N CH 30V 100A D2PAK Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ATS-21C-164-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM L-TAB
ATS-01A-48-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X35MM L-TAB T412
74270121 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 50 Ohm @ 100MHz ID 0.452" Dia (11.50mm) OD 0.748" Dia (19.00mm) Length 0.315" (8.00mm)
74270121 40276 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
74270121 STOCK 46980 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
937-435 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.435" (11.05mm) Natural
937-435 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
34104C Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 100¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 280mA 1.7 Ohm Max Nonstandard