Location : Home > A > ATS-14D-98-C3-R0
ATS-14D-98-C3-R0
ATS-12G-204-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12MM XCUT T766
RFD16N05SM9A Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 50V 16A TO-252AA
RFD16N05SM9A 38125 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
RFD16N05SM9A Semiconductor 19785 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
ATS-10C-74-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412
ATS-06D-80-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB
ATS-14A-124-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X25MM XCUT
ATS-08E-140-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766
ATS-19C-128-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X25MM XCUT
1945R-35J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 680¦ÌH Unshielded Molded Inductor 115mA 13.5 Ohm Axial
1945R-35J Distributor 111010 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1945R-35J IC 37471 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1945R-35J Semiconductor 32085 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1945R-35J STOCK 43230 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1812-822K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 8.2¦ÌH Unshielded Inductor 375mA 1.4 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
1812-822K API Delevan 47130 1525+ COIL 8.2UH UNSHIELDED SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1812-822K API Delevan 57339 2015+ COIL 8.2UH UNSHIELDED SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1812-822K API Delevan 62065 1531+ COIL 8.2UH UNSHIELDED SMD Alphatek Technology Limited