Location : Home > A > ATS-15E-159-C3-R0
ATS-15E-159-C3-R0
FCU900N60Z Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N CH 600V 4.5A IPAK
FCU900N60Z 45578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
FCU900N60Z Fairchild 157379 15+ MOSFET N CH 600V 4.5A IPAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FCU900N60Z IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
STD2N62K3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 620V 2.2A DPAK
STD2N62K3 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
STD2N62K3 STMicroele 850000 2016 DPAK-3 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
STD2N62K3 STMicroelectronics 157859 15+ MOSFET N-CH 620V 2.2A DPAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
S2040NTP Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs SCR NON-SENS 200V 40A TO-263
S2040NTP 648945 13+ fenyang electronics co.,ltd
S2040NTP 35665 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
ATS-17A-106-C3-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X12.7MM XCUT T412
ATS-14G-92-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB
74278009 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 100 Ohm @ 100MHz ID 0.945" W x 0.029" H (24.00mm x 0.75mm) OD 1.102" W x 0.137" H (28.00mm x 3.50mm) Length 0.591" (15.00mm)