Location : Home > A > ATS-15E-182-C3-R0
ATS-15E-182-C3-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MCD56-18IO8B Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MOD THYRISTOR/DIO 1800V TO-240AA
MCD56-18IO8B 876655 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
MCD56-18IO8B 39756 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ATS-11F-137-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB
ATS-19A-176-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T766
ATS-02A-74-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB
ATS-10C-119-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766
SW-10 Hardware, Fasteners, Accessories DIN Rail Channel Din Rail Top Hat Slotted
SW-10 Original 120,000 2012+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SW-10 39304 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
SW-10 STOCK 42930 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2D1K24 Hardware, Fasteners, Accessories DIN Rail Channel Din Rail G Section 1.260" W x 0.591" H (32.00mm x 15.00mm) Slotted 0.837" (21.26mm)