Location : Home > A > ATS-15G-50-C2-R0
ATS-15G-50-C2-R0
ATS-01C-154-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T412
ATS-14G-119-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766
ATS-16A-77-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM R-TAB T412
ATS-05A-49-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB
REHCBS-6-01 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Edge Holding / Snap Rivet Nylon 0.375" (9.53mm) 3/8"
REHCBS-6-01 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
REHCBS-6-01 NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
REHCBS-6-01 Richco Plastic Co 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
NFZ5BBW310LZ10L Filters Ferrite Beads and Chips 31 Ohm Impedance Ferrite Bead 2020 (5050 Metric) Surface Mount 2A 1 Lines DCR -40¡ãC ~ 125¡ãC
782853221 Filters Ferrite Beads and Chips 220 Ohm Impedance Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) Surface Mount Signal Line 2A 1 Lines 50 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC