Location : Home > A > ATS-16B-150-C1-R0
ATS-16B-150-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-03E-183-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB
ATS-04D-154-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T412
ATS-13E-142-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412
US6T7TR Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 30V 1.5A TUMT6
US6T7TR IC 37152 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
US6T7TR N/A 3252000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
US6T7TR ROHM Semiconductor 8000 2012+ Transistors Bipolar - BJT PNP BIPOLAR 30V 1.5A Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ZXMN3A01ZTA Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 3.3A SOT89
ZXMN3A01ZTA Diodes Inc 139990 NEW RoHS MOSFET N-CH 30V 3.3A SOT89 FindCores Electronics Inc.
ZXMN3A01ZTA Diodes Inc 157639 15+ MOSFET N-CH 30V 3.3A SOT89 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ZXMN3A01ZTA Diodes Inc 584300 1525+ MOSFET N-CH 30V 3.3A SOT89 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ZXMN3A01ZTA IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TGX-100-100-1.0-0 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TGX SHEET 100X100X1MM
TGX-100-100-1.0-0 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TGX-100-100-1.0-0 NEW 98610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-07B-46-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T412
CMS2-7-R Filters Common Mode Chokes 270¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.6A DCR 60 mOhm (Typ)