Location : Home > A > ATS-16D-76-C3-R0
ATS-16D-76-C3-R0
RQ1A070APTR Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 12V 7A TSMT8
RQ1A070APTR IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RQ1A070APTR NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RQ1A070APTR ROHM 2950 2015 Electroniccomponent FRONTIER CO., LTD
ATS-15H-55-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T412
ATS-09B-106-C3-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X12.7MM XCUT T412
ELF-23F007A Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 704 mOhm (Typ)
ELF-23F007A IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELF-23F007A NEW 77350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-13C-180-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM R-TAB
ATS-15D-62-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T412
ATS-11D-181-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T412
ATS-05B-143-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T412
ATS-12G-193-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X6MM XCUT T766
28R1467-000 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 212 Ohm @ 100MHz ID 1.224" W x 0.059" H (31.08mm x 1.50mm) OD 1.457" W x 0.305" H (37.00mm x 7.75mm) Length 0.984" (25.00mm)
28R1467-000 IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
907-12MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.472" (12.00mm) Natural
907-12MM IC 59590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PESS-A-L1 Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling LABEL ID RATINGS 0.49" WHT/BLCK
PESS-A-L1 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PESS-A-L1 NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MLF2012C220KTD25 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 22¦ÌH Shielded Multilayer Inductor 5mA 900 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
MLF2012C220KTD25 IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MLF2012C220KTD25 NEW 79190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MLF2012C220KTD25 TDK 45000 2012+ inductor New & Original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
1945-01F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.7¦ÌH Unshielded Molded Inductor 1.6A 110 mOhm Max Axial
1945-01F Electronics 25530 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1945-01F IC 37941 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1945-01F STOCK 43790 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1025-84F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470¦ÌH Unshielded Molded Inductor 36mA 42 Ohm Max Axial
1025-84F Delevan 53388 15+ 15+ EKT Electronics Co., Ltd
1025-84F Delevan 53388 15+ New & Original parts Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1025-84F Original 39306 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1025-84F STOCK 46430 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
4922-221K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 220nH Unshielded Wirewound Inductor 7A 8 mOhm Max 2-SMD