Location : Home > A > ATS-17C-50-C3-R0
ATS-17C-50-C3-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-17E-157-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X30MM L-TAB T412
CM9900R-684 Filters Common Mode Chokes 680¦ÌH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.1A DCR 115 mOhm
CM9900R-684 Delevan 53388 15+ 15+ Futune Electronics Co.Limitd
CM9900R-684 Delevan 53388 15+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
CM9900R-684 IC 37190 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
CM9900R-684 STOCK 45750 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ATS-11B-43-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766
ATS-18C-12-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT T412
ATS-02H-79-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766
ATS-01E-113-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
ATS-17G-140-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T412
ATS-15C-82-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T412
MMZ1005S601ET000 Filters Ferrite Beads and Chips 600 Ohm Impedance Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) Surface Mount Signal Line 300mA 1 Lines 700 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
MMZ1005S601ET000 878596 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
MMZ1005S601ET000 878596 13+ fenkey electronics co.,ltd
MMZ1005S601ET000 878596 13+ fenyang electronics co.,ltd
MMZ1005S601ET000 36687 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
MMZ1608R601ATD25 Filters Ferrite Beads and Chips 600 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Signal Line 500mA 1 Lines 400 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
MMZ1608R601ATD25 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMZ1608R601ATD25 N/A 4767 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
MMZ1608R601ATD25 TDK 989000 16+ROHS 16+ROHS Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
4564-822K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 8.2mH Unshielded Inductor 50mA 26 Ohm Max Radial
4564-822K API Delevan 42375 1531+ INDUCTOR RF 8.2mH 10 RADIAL Alphatek Technology Limited
4564-822K API Delevan 57799 2015+ INDUCTOR RF 8.2mH 10 RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4564-822K Electronics 25839 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
941-510 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.510" (12.95mm) Natural