Location : Home > A > ATS-20H-69-C3-R0
ATS-20H-69-C3-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-11H-03-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412
FRB-NC127-8.5X11 Fans, Thermal Management Thermal - Accessories FLAME BARRIER 8.5X11" 1=1SHEET
SIHG21N65EF-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 650V 21A TO-247AC
STB11NK50ZT4 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 500V 10A D2PAK
STB11NK50ZT4 Semiconductor 19875 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
STB11NK50ZT4 STM 22345 14+ BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
STB11NK50ZT4 STMicroelectronics 139360 NEW RoHS MOSFET N-CH 500V 10A D2PAK FindCores Electronics Inc.
STB11NK50ZT4 STMicroelectronics 241590 1538+ MOSFET N-CH 500V 10A D2PAK Alphatek Technology Limited
ATS-11A-141-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T766
ATS-16D-123-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X20MM XCUT
ATS-21B-120-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT T766
ATS-10A-10-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT T412
ATS-08B-86-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T412
ATS-11B-172-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T766
ATS-06A-120-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT T412
TR2 Hardware, Fasteners, Accessories DIN Rail Channel Din Rail Slotted 48.000" (1219.20mm)
TR2 IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TR2 Stackpole Electronics Inc 1448400 2015+ RES 10 OHM 20W 5 TO220 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TR2 Stackpole Electronics Inc 779800 2015+ RES 10 OHM 20W 5 TO220 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TR2 Stackpole Electronics Inc 801900 1537+ RES 7.5 OHM 20W 5 TO220 Alphatek Technology Limited