Location : Home > A > ATS-PCB1009
ATS-PCB1009
2SC59930Q Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 180V 1.5A TO-220D
2SC59930Q IC 37741 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2SC59930Q PANASONIC 16582 16+ TO-220 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
2SC59930Q STOCK 43840 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
CS218-35P Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs DIODE RECT 35A 1000V TO-218
ATS-12A-197-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766
ATS-03B-204-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12MM XCUT
ATS-18D-174-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM R-TAB T412
ATS-16A-145-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T766
906-100 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.100" (2.54mm) Natural
BLM03BC330SN1D Filters Ferrite Beads and Chips 33 Ohm Impedance Ferrite Bead 0201 (0603 Metric) Surface Mount Signal Line 150mA 1 Lines 850 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
BLM03BC330SN1D IC 37770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BLM03BC330SN1D murata 225000 17+ 17+ EKT Electronics Co., Ltd
BLM03BC330SN1D murata 225000 17+ SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
BLM03BC330SN1D MURATA 396500 16+ SMD Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
FBMH1608HM471-T Filters Ferrite Beads and Chips 470 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Power Line 1A 1 Lines 150 mOhm Max DCR -40¡ãC ~ 125¡ãC
FBMH1608HM471-T IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FBMH1608HM471-T NEW 88350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FBMH1608HM471-T TAIYO 52000 2016 SMD Ande Electronics Co. Ltd
FBMH1608HM471-T TAIYO 959500 15+ SMD Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
EG-6-01 Hardware, Fasteners, Accessories Screw Grommet EXPANSION GROMMET NATURAL 3/8"
EG-6-01 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EG-6-01 NEW 78510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18023-2 Hardware, Fasteners, Accessories Screws, Bolts SCREW,CAP,SOCKET HEAD
18023-2 IC 57230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9210-68 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 68¦ÌH Unshielded Molded Inductor 156mA 3.3 Ohm Max Axial
9210-68 Bourns 42045 1531+ CHOKE RF MOLDED 68UH 156MA 5 Alphatek Technology Limited
9210-68 Bourns 42045 1531+ CHOKE RF MOLDED 68UH 156MA 5 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
9210-68 Bourns 47390 1525+ CHOKE RF MOLDED 68UH 156MA 5 RENXIM Electronics Co.,Ltd.
9210-68 Bourns 47390 17+/18+ CHOKE RF MOLDED 68UH 156MA 5 FindCores Electronics Co.,Ltd.