Location : Home > A > AVGA337M63P44T-F
AVGA337M63P44T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVGA337M63P44T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVGA337M63P44T-F CAP ALUM 330UF 20 63V SMD 87610 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVGA337M63P44T-F CAP ALUM 330UF 20 63V SMD 702600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
AVGA337M63P44T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 330uF 63V 105C Case 16 x 16.5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AVGA337M63P44T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 330uF 63V 105C Case 16 x 16.5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd