Location : Home > A > AWAP05039
AWAP05039
Share on FacebookShare on Facebook
AWAP05039 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWAP05039 13+ 0 Panasonic Electric Works 13+ Stock HK MILLION SUNSHINE TECHNOLOGY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSW-127-08-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 54 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSW-127-08-G-D IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-127-08-G-D NEW 98250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-127-08-G-D Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
TSW-127-08-G-D Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 54POS .100 DL R/A AU Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5-1571338-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
5-1571338-1 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0705430122 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold