Location : Home > A > AWH40A-0202-T-R
AWH40A-0202-T-R
Share on FacebookShare on Facebook
AWH40A-0202-T-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWH40A-0202-T-R CONN HEADER 40POS RT ANG GOLD 289050 Assmann WSW Components 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AWH40A-0202-T-R CONN HEADER 40POS RT ANG GOLD 8000 Assmann Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
AWH40A-0202-T-R CONN HEADER 40POS RT ANG GOLD 8000 Assmann Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AWH40A-0202-T-R CONN HEADER 40POS RT ANG GOLD 147750 Assmann WSW Components 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
AWH40A-0202-T-R CONN HEADER 40POS RT ANG GOLD 8000 Assmann Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3025587 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 8-20 AWG
3025587 Phoenix Contact 147530 2016+ TERM BLOCK FUSE HOLDER Unitronix Electronics Limited
3025587 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
833-87-090-10-287101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
M80-4000842 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
830-10-020-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 20 Position Spring Mating Target Connector Through Hole
1-640455-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-640455-3 Electronics 27829 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-640455-3 Electronics 27829 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-640455-3 STOCK 46990 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
8-1241965-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.197" (5.00mm)
0354419210 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 22-26 AWG Crimp Connector Non-Insulated
1217198-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.110" (2.79mm) Quick Connect Female 22-26 AWG Crimp Connector Non-Insulated
1217198-1 37623 ConnectorQuickConnectReceptacle22-26AWG0.110(2.79mm)Crimp Kynix Semiconductor Hong Kong Limited